VENNEKLUBBER

Disse klubbene kan tilby deg en venn.

Alle trenger noen - alle trenger en venn!

DISSE KLUBBENE ER MED I VENNEPROSJEKTET. TA KONTAKT DIREKTE MED DEN KLUBBEN SOM ER NÆRMEST DEG.

Moss

moss@soroptimistnorway.no

Follo

follo@soroptimistnorway.no

Halden

halden@soroptimistnorway.no

Sandnes

sandnes@soroptimistnorway.no

Fredrikstad

fredrikstad@soroptimistnorway.no

Ringerike

ringerike@soroptimistnorway.no

Kongsberg

kongsberg@soroptimistnorway.no